••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Pavasara brīvlaika notikumu virpulī Pasākumi
19.marts 2018.

Brīvlaika nedēļā no 12. līdz 17.martam Cēsu Bērnu un jauniešu centrā valdīja liela rosība. Paralēli ierastajam grafikam un pulciņu nodarbībām tika piedāvātas dažādas aktivitātes Pavasara brīvlaika piedāvājumā “Mosties pavasarim!”.

Tā ietvaros divas pēcpusdienas audzēkņi čakli darbojās radošajās darbnīcās – marmorēja, zīmēja, apdrukāja, aplicēja, apgleznoja, veidoja un darināja dažādas pavasarīgas lietas.Aktīvakie iesaistījās orientēšanās spēlē “Cēsu BJC detektīvs”, iepazīstot pulciņu piedāvājuma daudzveidību ar dažādiem praktiski veicamiem uzdevumiem.

Savukārt Keramikas pulciņu audzēkņi bija sagatavojuši darbu izstādi par tēmu “Putni”, kas priecēja ikvienu – gan lielu, gan mazu.

Kā katru gadu brīvlaikā, Rokdarbu klases “Pats” audzēkņi izpaudās, gatavojot kulinārijas šedevrus - kūkas. Uz degustāciju “Kūku pēcpusdienā” tika saaicināti ģimenes locekļi un draugi.

Jaunākā vecuma puiši piedalījās akcijā un gatavoja putniem mājas. Vienas dienas laikā tapa 24 putnu būri, kuri tika izvietoti Gaujas krastos mītošo puntu ligzdošanai.

Brīvlaika nedēļas notikumu virpulis noslēdzās dejas ritmos, satiekoties Sporta deju festivālā “Reveranss 2018”.

Bildes vari aplūkot fotogalerijā.

Informāciju sagatvoja Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organiztore Lāsma Dene


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR