••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  “100% prieka” Pasākumi
19.februāris 2018.

Janvārī Cēsīs ieradās jaunietis no Portugāles – Diogo -, lai Jauniešu mājā veiktu brīvprātīgo darbu, un šo pilsētu pa savām mājām viņš sauks vienu gadu. Šī Cēsu Bērnu un jauniešu centra brīvprātīgā darba projekta nosaukums ir “100% joy”, kas latviešu valodā nozīmē “100% prieka”, un Diogo ir apņēmības pilns dot prieku citiem, un smelties pats.Projekta mērķis ir caur brīvprātīgo darbu sniegt iespēju bērniem un jauniešiem iepazīt dažādas kultūras, valodu, veicināt radošumu un sniegt jaunas prasmes un pieredzi. Lai šo sasniegtu, Diogo piedalās brīvā laika un dažādu izglītojošu aktivitāšu organizēšanā Cēsu novada Jauniešu mājā. Viņš piedalās arī Jauniešu domes sēdēs, iesaistoties jauniešu dzīves veidošanā Cēsīs, un sniedzot citādāku skatījumu uz lietām.

Sniedzot ieskatu portugāļu kultūrā, Diogo Jauniešu mājā organizēja kultūras vakaru. Tajā viņš jauniešus iepazīstināja ar Portugāli - tās simboliem, galvaspilsētu, iedzīvotājiem, ēdieniem un ievērojamām vietām. Ikvienam bija iespēja arī iepazīties ar portugāļu ēdieniem un izgaršot šo kultūru.

No 22.janvāra ikvienam interesentam būs iespēja ceturtdienās 17.00 mācīties Spāņu valodu Diogo vadībā. Ja arī tu vēlies apgūt vienu no vadošajām pasaules valodām, droši pievienojies!

Diogo brīvprātīgo darbu veic programmas Erasmus+ ietvaros. Tā sniedz iespēju jauniešiem vecumā no 17 līdz 30 gadiem doties uz ārvalstīm un veikt sabiedrībai noderīgu darbu 2 līdz 12 mēnešus kādā organizācijā, gūstot sev jaunas prasmes un pieredzi.

Projekts “100% joy” tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR