••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Radošajā dienā top neparasti mākslas darbi Pasākumi
2.februāris 2018.

1.februārī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā pulcējās 5.-9.klašu skolu komandas, lai piedalītos vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas radošajā dienā “Citāda māksla”. Tika pārstāvētas sešas Cēsu un tuvākās apkārtnes novadu skolas - Cēsu 1.pamatskola, Cēsu Pilsētas vidusskola, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, Taurenes pamatskola, Straupes pamatskola un Raiskuma internātpamatskola – rehabilitācijas centrs.Katrai komandai bija jāveic radošais uzdevums ar noteikumu, ka vienojošais elements, kurš jāiekļauj savā mākslas darbā, ir nagla.

Darbs notika atsevišķās telpās, izmantojot atšķirīgus materiālus un darbu tapšanas tehnikas. Pielietojot savas zināšanas un pieredzi, divu stundu laikā bija jānonāk līdz rezultātam.

Ideju šī uzdevuma veikšanai dalībniekiem netrūka – tapa neparasti mākslas darbi, izmantojot tradicionālos darba maetriālus - mālu, tekstilu, krāsas, koku savienojumā ar galdnieku un namdaru neiztrūkstošo ikdienas darba piederumu - naglu.

Mākslas darbi aizceļoja komandām līdz uz skolām, kur tos, kā atzina paši dalībnieki, izmantos telpu noformējumam savam un citu priekam.

Foto vari aplūkot fotogalerijā.

Informāciju sagatavoja Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR