••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Cēsu jaunieši dosies projektā uz komūnu Spānijā Presē
23.augusts 2017.

Cēsu jauniešu bierībai “Youth for City – City for Youth” ir apstiprināts Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras administrēts ERASMU+ jauniešu apmaiņas projekts “Equal opportunity – perfect community”, Nr. 2017-2-LV02-KA105-001769.

Projekta ietvaros 14 jaunieši un 2 līderi no Latvijas dosies uz Spāniju. Projekta galvenā ideja ir izprast komūnas dzīvi un apmainīties ar pieredzi, kā ar sociāli mazaizsargātām grupām strādā Latvijā un Spānijā.Š.g. augusta sākumā biedrības pārstāvji devās divu dienu sagatavošanās vizītē uz Spāniju, lai ar komūnas vadītājiem un projekta dalībniekiem pārrunātu projekta detaļas un iepazītos ar vietu, kur norisināsies projekts.

Jauniešiem projekta laikā būs iespēja dalīties savstarpējā pieredzē, prezentējot savu darbu ar sociāli mazaizsargātām grupām un praktiski darboties, iepazīstot komūnas ikdienu. Lai komūnas iedzīvotāji sevi varētu uzturēt, viņi paši strādā dārzā, veido sagataves ziemai, cep maizi, paši ir izveidojuši bērnu pieskatīšanas grupiņas, šķiro humāno palīdzību, strādā virtuvē, kā arī rūpējas par teritorijas sakopšanu un veido mozaīkas ar vēstījumiem uz komūnas sienām. Projekta ietvaros tiks apmeklēta arī komūnas sadarbības organizācija Granadā, kura darbojas ar sociāliem mērķiem.

Projekta gala un noslēguma pasākums, ko abu valstu jaunieši projekta ietvaros gatavos, būs radošā kultūras diena komūnā, ko jaunieši no Latvijas kopā ar jauniešiem no Spānijas organizēs komūnas iedzīvotājiem, tādējādi gan mācoties sadarboties starptautiskā grupā, uzlabojot savas angļu valodas zināšanas, gan apmainoties pieredzē par pasākumu organizēšanu.

"Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR