••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Muzikālā konkursa “Balsis 2017” 1.kārtas finālisti Cēsīs Pasākumi
3.marts 2017.

2.martā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā norisinājās Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2017” 1.atlases kārta, kurā piedalījās trīs vokālie ansambļi no Cēsu un Amatas novadiem.

Konkursa mērķis - stiprināt bērnu un jauniešu nacionālo identitāti, veicināt vokālo ansambļu radošo darbību un izaugsmi, kā arī pilnveidot dalībnieku skatuvisko pieredzi, radošās spējas un akustiskās muzicēšanas prasmi.Šī gada konkurss vēsturē ieies ar īsāko programmu, jo atbilstoši nolikumam ar vienu sava kultūrvēsturiskā novada latviešu tautasdziesmu, brīvas izvēles latviešu autora darbu vai latviešu tautasdziesmu un komponista Andra Sējāna jaundarbu startēja tikai viens kolektīvs - Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais vokālais ansamblis (vadītāja Ilga Šķendere).

Sagatavoto konkursantu sniegumu uzklausīja un izvērtēja žūrija, kuras sastāvā bija mūzikas skolotājas, vokālo ansambļu vadītājas Dace Bicāne un Elita Tomsone.

Jau otro gadu pēc kārtas Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais vokālais ansamblis konkursā ieguva augstvērtīgo I pakāpi un iespēju pārstāvēt Cēsu vēsturiskā rajona novadus konkursa 2.kārtā, sacenšoties ar Vidzemes labākajiem un skanīgākajiem ansambļiem.

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2017” 2.kārta notiks š.g. 10.martā, Mazsalacā.

Bildes skaties fotogalerijā.

Informāciju sagatavoja: Lāsma Dene Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR