••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Galda hokejs kļūst arvien populārāks Pulciņi
5.decembris 2016.

Novembrī “Netradicionālo spēļu” pulciņa dalībnieki piedalījās savā pirmajā galda hokeja turnīrā pret citu klubu spēlētājiem, kas notika Valmierā. Tā mums bija lieliska iespēja, lai pamācītos no spēlētājiem, kas startē turnīros gan Latvijā, gan dažādos starptautiskos turnīros ārpus mūsu valsts robežām. Neskatoties uz to, ka mums tas bija pirmais izbraukuma turnīrs, tika sasniegti lieliski rezultāti. Superjunioru klasē Mārtiņš Reinis Trops ieguva 3.vietu, Markuss Roms 5.vietu, Ritvars Krūmiņš 6.vietu, Emīls Ozols 8.vietu un Imants Zvirbulis 10.vietu.Novembra beigās Rīgas Kultūru vidusskolā notika lielākais Latvijas skolēnu galda hokeja turnīrs “Sarauj 2016”. Var droši uzsvērt, ka šogad šis turnīrs ir kļuvis par īstiem ģimenes svētkiem. Kopā ar dalībniekiem atnāca viņu līdzjutēji: vecāki, skolotāji, brāļi, māsas un draugi. Līdz ar to kopējais apmeklētāju skaits bija ap 1650! Skolēnu-dalībnieku skaits bija 492, tajā skaitā, daži pirmsskolas vecuma bērni, 1.-12.klašu audzēkņi no 80 Rīgas skolām, kā arī skolēni no Jēkabpils, Valmieras, Jūrmalas, Slokas, Olaines, Talsiem, Siguldas, Krimuldas, Cēsīm, Ogres, Ķeipenes, Inčukalna, Lejasciema un citām Latvijas novadu skolām. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad turnīrā piedalījās ļoti daudz meitenes. Visi dalībnieki saņēma garšīgas balvas no sponsoriem un labākie ieguva ielūgumus uz pasaules lielāko un nozīmīgāko galda hokeja turnīru "Rīgas Kauss".

Mūsu sasniegumi savās apakšgrupās: 2.vieta - Mārtiņš Reinis Trops, 6.vieta - Ritvars Krūmiņš, 8.vieta - Markuss Roms.

Katra mēneša pēdējā ceturtdienā “Cēsu bērnu un jauniešu centra” “Netradicionālo spēļu” pulciņā notiek galda hokejā turnīrs. Pēc notikušajiem 3 posmiem 1.vietā Mārtiņš Reinis Trops – 55 punkti, 2.vietā Ritvars Krūmiņš – 51 punkts, 3.vietā Markuss Roms – 43 punkti, 4.vietā Alans Ņikitins – 36 punkti, 5.vietā Patriks Gredzens – 21 punkts, 6.vietā Sandis Skrastiņš – 18 punkti.

Vēl paredzēti 6 posmi un turnīrs noslēgsies līdz ar mācību gada beigām. Nākamais posms 29.decembrī, kurā ir aicināti piedalīties visi gribētāji no 1.-12.klasei, gan zēni, gan meitenes.

Sīkāka informācija par turnīru pie pulciņa vadītāja Aigara tālr.:28772987.

Izmantoti materiāli no : http://www.galdahokejs.lv/


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR